Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

Увага! Проводиться інвентаризація земель

04.02.2019

Шановні мешканці, згідно з вимогами Закону України «Про землеустрій», Красноторською селищною радою проводиться інвентаризація земельних масивів.
У зв’язку з цим, мешканцям селищ Малотаранівка, Красноторка, Комишуваха, які отримали рішення Красноторської селищної ради (з початку 90-х років) з дозволом на індивідуальну житлову забудову земельних ділянок нових вулиць, а саме:

смт. Малотаранівка: вул. Балтійська, вул. Утьосова, вул. Казакова, вул. Прокоф’єва, вул. Глинки;
смт. Красноторка: вул. Краматорська (з номерів будинків 129 по 185), вул. М. Цветаєвої, вул. Сахарова, вул. Престижна, вул.Єрмолової;
смт. Комишуваха: вул. Горбатова, вул. Конєва

необхідно надати в селищну раду, в термін до 01.05.2019 наступні документи:

1. копію рішення селищної ради, що підтверджує право на отримання земельної ділянки під забудову або (за наявності) державний акт на право приватної власності на землю;
2. копії квитанцій про сплату земельного податку, за останні 3 роки.

Обробку інформації здійснює інспектор-землевпорядник селищної ради в приміщенні Красноторської селищної ради за адресою: смт. Красноторка вул. Бєлгородська, буд. 97, кабінет № 5.
В разі не надання громадянами документального підтвердження на право користування земельними ділянками, селищна рада зобов’язана розглянути питання про передачу даних ділянок, в землі запасу житлової та громадської забудови Красноторської селищної ради.

Виконком Красноторської селищної ради