Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 15/03/2017 року №10-Р смт. Красноторка
Про скликання п,ятнадцятої сесії селищної ради

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

1. Скликати п,ятнадцяту  сесію Красноторської селищної ради VІІ скликання 23.03.2017 о 10:00 годині в залі засідання селищної ради;

2. Внести на розгляд сесії питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 23.12.2016 №13/VІІ – 1 « Про селищний бюджет на  2017 рік»

2. Про затвердження робочого плану рахунків бухгалтерського обліку

3. Про списання матеріальних ціностей

4. Про затвердження проектно-кошторисних документацій та експертних звітів «Капітальнийремонт автодоріг по вул Краматорській, вул. Бєлгородській, вул.Спартака Красноторської селищної ради м.Краматорськ»

5. Про матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань  секретаря ради та заступника селищного голови

6. Про затвердження проектно-кошторисної документацій та експертного звіту «Нове будівництво. Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями  у м. Краматорськ, смт.Красноторка»

7. Про виділення коштів на розробку проектно кошторисної документації «Будівництво скверу «Сонячний» в смт. Красноторка Донецької області»

8. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців  на території Красноторської селищної ради

9. Про проведення корегування проектно-кошторисної документації«Капітальний ремонт, улаштування нових асфальтових  тротуарів по вул. Спартака, Бєлгородська, Українська в смт. Красноторка м.Краматорськ»

10. Про внесення змін до Програми благоустрою території Красноторської селищної ради міста Краматорська на 2017 рік

11. Про припинення права користування земельною ділянкою

12 .Про розгляд звернення про проведення експертної грошової оцінки земельноїділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності фізичній особі Кузнецовій С. О.

13. Про розгляд звернення про проведення експертної грошової оцінки земельноїділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності фізичній особі Купріковій О.М.

14. Про поновлення договору оренди землі юридичній особі

15. Про внесення змін до деяких рішень ради щодо регулювання земельних відносин

16. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Красноторської селищної ради.

17. Про затвердження Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення на території Красноторської селищної ради на 2017-2020 р

18. Про затвердження Програми природоохоронних заходів, щофінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017-2020 р

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та передачу у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд громадянам

20. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянам.

21. Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам

22. Про проведення Дня Довкілля 01.04.2017 року.

23. Про визнання рішення таким, що втратило чинність

24. Про встановлення транспортного податку на території селищної ради

25. Про зміну режиму праці  директора КЗК БК «Міленіум»

26. Про здійснення закупівель  товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість , що встановлена Законом України «Про закупівлі»

27. Про затвердження розпоряджень, які видані в міжсесійний період.

3. Довести до відома депутатів селищної ради про дати, час проведення сесії та питання, які винесені на розгляд ради.

4. Спеціалістам виконкому селищної ради забезпечити підготовку проектів рішень, винесених на розгляд ради та надати до 14.03.2017 року проекти рішень, висновки постійних комісій, пропозиції та особисті думки доповідачів для їх розгляду та погодження.

Селищний голова Л.М. Панасенко