Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/10/2017 року №21/VІІ-58 смт.Красноторка
Про погодження місць облаштування пристроїв примусового зниження швидкості типу «Лежачий поліцейський»

На виконання Програми благоустрою селищної ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ради , з метою поліпшення рівня безпеки дорожнього руху, беручи до уваги рекомендації, надані Управлінням патрульної поліції в м.Краматорську та Словянську та непоодинокі звернення мешканців селищ щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості типу «Лежачий поліцейський» , керуючись ст. 6,9 Закону України «Про дорожній рух» , пп.1 ст. 30,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити місця облаштування пристроїв примусового зниження швидкості типу «Лежачий поліцейський» на території смт.Красноторка та смт.Малотаранівка відповідно до схеми (додається).

2. Погодити місця розташування пристроїв примусового зниження швидкості типу «Лежачий поліцейський» з Краматорським відділом превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Донецькій області.

3.Заступнику селищного голови заключити договір на облаштування пристроїв примусового зниження швидкості типу «Лежачий поліцейський».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Карягіна Р.В. та Постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин(Крамський)

Селищний голова Л.М.Панасенко