Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/09/2017 року №20/VІІ-54 смт.Красноторка
Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності

Розглянувши клопотання ФОП Купрікова Євгена Олексійовича про поновлення договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити дію договору оренди нежитлового приміщення селищної ради комунальної власності № 1 від 01.11.2014 року, між Красноторською селищною радою та ФОП Купріковим Є.О( рнокпп 2851521453). по вул.Бєлгородська,97 площею 154,5кв.м., для розміщення магазину, строком на 2 роки 11 місяців .

2. Зобов’язати в місячний термін ФОП Купрікова Є.О. після прийняття рішення укласти договір на проведення експертної оцінки приміщення площею 154,5 кв.м., з організаціями, що мають відповідні дозволи(ліцензії)на виконання цих видів робіт та укласти договір страхування приміщення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин (Крамський).

Секретар ради С.М. Алексєєва