Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/09/2017 року №20/VІІ-52 смт.Красноторка
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичної особи Радченка Юрія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність, надані матеріали, враховуючи рекомендації Постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин, керуючись ст. 12, 122, 123, 124, 134, 184, 185 Земельного кодексу України, ст.25, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, фізичній особі Радченку Юрію Миколайовичу (іден. номер 2482708674) по вул.Киргизька, 20 площею 0,1332га.

2. Зобов’язати фізичну особу Радченка Ю. М. в місячний термін укласти договір на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність з суб’єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

Секретар ради С.М. Алексєєва