Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька область
ХVІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/06/2017 року №18/VІІ-3 смт.Красноторка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Розглянувши клопотання громадянина про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, керуючись ст. ст. 12, 19, 31, 122, 123, 173, 184 Земельного Кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство» ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину Гетьману Василю Анатолійовичу (рнокпп …), учаснику бойових дій (посв …) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою :м.Краматорськ смт.Красноторка район р.Казений Торець площею 2,0000 га.

2. Зобов’язати громадянина, зазначеного в пункті 1 даного рішення, в місячний термін укласти договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з організаціями, що мають відповідні дозволи на виконання цих видів робіт та надати його до виконкому селищної ради.

Селищний голова Л.М.Панасенко