Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/05/2017 року №17/VІІ-7 смт.Красноторка
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання громадянина про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, керуючись ст. ст. 12, 19, 31, 122, 123, 173, 184 Земельного Кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство» ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину Айдінову Ільдару Біналійовичу (рнокпп …), дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою :м.Краматорськ смт.Комишуваха вул.Самаркандська,38, площею 0,1500 га.

2. Зобов’язати громадянина, зазначеного в пункті 1 даного рішення в місячний термін укласти договір на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з організаціями , що мають відповідні дозволи на виконання цих видів робіт.

Селищний голова Л.М.Панасенко