Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/05/2017 року №17/VІІ-5 смт.Красноторка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Розглянувши клопотання громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, керуючись ст. ст. 12, 19, 31, 122, 123, 173, 184 Земельного Кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Петренко Олені Василівні (рнокпп …), дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою :м.Краматорськ смт.Красноторка вул.Краматорська,159, площею 0,0100 га.

2. Зобов’язати громадянку, зазначену в пункті 1 даного рішення в місячний термін укласти договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з організаціями що мають відповідні дозволи на виконання цих видів робіт та надати його до виконкому селищної ради.

Селищний голова Л.М.Панасенко