Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/05/2017 року №17/VІІ-9 смт.Красноторка
Про поновлення дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності

Розглянувши заяву директора ТОВ Дубинського В.В. про поновлення дії договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності, враховуючи рекомендації постійної комісії з питання житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Поновити дію договору оренди нежитлового приміщення селищної комунальної власності б/н від 01.06.2014 року між Красноторською селищною радою та ТОВ «ОБ`ЄДНАННЯ» з 01.05.2017 року строком на 1 рік без права його пролонгації.

2. Зобов’язати ТОВ «ОБ`ЄДНАННЯ», зазначене в п. 1 цього рішення: в місячний термін укласти договір на проведення експертної оцінки приміщення площею 23,4 м2 з організаціями, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3.За рік ТОВ «ОБ`ЄДНАННЯ» повинно підготувати нове приміщення для розміщення офісу.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин (Крамський).

Селищний голова Л.М.Панасенко