Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/05/2017 року №17/VІІ-13 смт.Красноторка
Про затвердження після корегування проектно-кошторисної документації та експертного звіту "Капітальний ремонт будівлі клубу Комунального закладу культури БК «Міленіум» за адресою: вул. Українська, 81 смт. Красноторка м.Краматорськ Донецька обл."

Відповідно ст. 31, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" на підставі експертного звіту ТОВ ”Експертиза МВК ” від 18.04.2017 № 6530 та робочого проекту проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі клубу Комунального закладу культури БК «Міленіум» за адресою:вул.Українська,81смт.Красноторка м.Краматорськ Донецька обл.» керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» Закона України ”Про регулювання містобудівної діяльності”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проектно-кошторисну документацію та експертний звіт «Капітальний ремонт будівлі клубу Комунального закладу культури БК«Міленіум» за адресою:вул.Українська,81 смт.Красноторка м.Краматорськ Донецька обл.»- на суму 4 635,485 тис.грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, та комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку селищ, приватизації та комунальної власності.

Селищний голова Л.М.Панасенко