Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/05/2017 року №17/VІІ-14 смт.Красноторка
Про проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення населених пунктів Красноторської селищної ради

З метою забезпечення розвитку земельних відносин на території населених пунктів Красноторської селищної ради, враховуючи рішення міської ради від 23.12.2016 № 17/VII-573 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2017 рік»,від 26.04.2017 №21/ VIІ -164 «Про проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення населених пунктів м.Краматорська»,т рекомендації комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про оцінку земель», ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення населених пунктів Красноторської селищної ради.

2. Організацію виконання заходів з проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення населених пунктів Красноторської селищної ради узгодити та провести спільно з Відділом комунальних ресурсів та самоврядного контролю міської ради.

3. Міжміському управлінню Держгеокадастру у містах Краматорську та Дружківці надати виконавцю робіт вихідні дані для проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення населених пунктів Красноторської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Карягіна Р.В., заступника селищного голови та комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин.

Селищний голова Л.М.Панасенко