Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
м. Краматорськ
Донецька область
ХVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/04/2017 року №16/VІІ-7 смт.Красноторка
Про передачу в оренду частини приміщення Красноторської селищної ради

Розглянувши клопотання ФОП Іволги С.О. про передачу в оренду частини приміщення Красноторської селищної ради для торгівельної діяльності, враховуючи рекомендації постійної комісії з питання житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду частину приміщення Красноторської селищної ради для для торгівельної діяльності ФОП Іволзі Світлані Олександрівні ( рнокпп …) площею 16,2 м2 строком на 2 роки 11 місяців.

2. Зобов’язати Іволгу С.О., зазначену в п. 1 цього рішення: укласти договір на проведення експертної оцінки приміщення з організаціями, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та надати його копію до селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на Карягіна Р.В., заступника селищного голови та на постійну комісію  з питаннь житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології, охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу і регулювання земельних відносин (Крамський).

Селищний голова Л.М. Панасенко