Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 24/03/2017 року №15/VІІ-6 смт. Красноторка
Про затвердження проектно-кошторисної документацій та експертного звіту «Нове будівництво. Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями у м. Краматорськ, смт.Красноторка»

Відповідно ст. 31, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" на підставі експертного звіту ТОВ ”Експертиза МВК ” від 07.11.2016 № 4542 та робочого проекту проектно-кошторисної документації «Нове будівництво. Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями у м. Краматорськ, смт. Красноторка», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» Закона України ”Про регулювання містобудівної діяльності”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин.

селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  проектно-кошторисну документацію та експертний звіт «Нове будівництво. Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями  у м. Краматорськ, смт.Красноторка» – на суму  1 499, 659 тис.грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, та комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку селищ, приватизації та комунальної власності.

Селищний голова Л.М. Панасенко