Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 24/03/2017 року №15/VІІ-20 смт. Красноторка
Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Красноторської селищної ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році », керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Красноторської селищної ради

2. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку, базу оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу України.

3. Встановити наступні особливості справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красноторської селищної ради:

3.1. Ставка податку:
3.1.1. Для фізичних осіб, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, встановлюється в розмірі 0 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування для всіх типів об’єктів нерухомості та всіх видів територіальних зон Красноторської селищної ради.
3.1.2. Для юридичних осіб, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, встановлюється в розмірі 0,5 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування для всіх типів об’єктів нерухомості та всіх видів територіальних зон Красноторської селищної ради.
3.1.3. Для фізичних та юридичних осіб, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюється в розмірі 0,2 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування для всіх типів об’єктів нерухомості та всіх видів територіальних зон Красноторської селищної ради

3.2. Пільги із сплати податку:
3.2.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується: а) для гаражів, визначених у п.п. г) п.п. 14.1.129¹ Податкового кодексу України – на 30 кв.метрів; б) для господарських (присадибних) будівель, визначених у п.п. е) п.п. 14.1.129¹ Податкового кодексу України – на 80 кв.метрів. Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).
3.2.2. Звільняються від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності територіальної громади Красноторської селищної ради .
3.2.3. Звільняються від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

4. Визначити, що у випадку прийняття нових законодавчих або підзаконних нормативно-правових актів, внесення змін або доповнень до Податкового кодексу України, це рішення застосовується в частині, яка не суперечить чинним законам України та підзаконним нормативно-правовим актам.

5. Дане рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення у Віснику Красноторської селищної ради

6. Вважати таким, що втратило чинність, рішення селищної ради від 22.01.2016 № 4/VІІ-2.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Карягіна Р.В.

Селищний голова Л.М. Панасенко