Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХІV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20170210 року №14/VІІ-5 смт.Красноторка
Про взяття на облік безхазяйного майна

Відповідно до статті 335 Цивільного Кодексу України, Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”, з метою врегулювання питання щодо обліку та передачі в комунальну власність територіальної громади селищної ради рухомих та нерухомих безхазяйних речей, відумерлої спадщини та спадщини за заповітом, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин, керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести комісійне обстеження безхазяйного майна за адресами: вул. Робоча буд.56, вул. Сєрова буд.3, вул.Барвиста буд.31.

2. Зобов’язати виконком Красноторської селищної ради звернутись із запитами до реєстраційної служби, Краматорського БТІ, Управління Держгеокадастру у м.Краматорську щодо встановлення приналежності безхазяйного майна за адресами: вул. Робоча буд.56, вул. Сєрова буд.3, вул.Барвиста буд.31.

3. В разі визнання майна безхазяйним (відумерлим) звернутись до Краматорського міського суду з клопотанням про визнання цього майна власністю територіальної громади.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин (Крамський).

Селищний голова Л.М.Панасенко