Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

 
УКРАЇНА
Красноторська селищна рада
М.КРАМАТОРСЬК
Донецька
ХХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/01/2020 року смт.Красноторка
Про звіт селищного голови перед громадою

Враховуючи рекомендації постійної з питань депутатської діяльності, законності правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт селищного голови про діяльність виконавчого комітету та виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку селищної ради за 2019 рік затвердити.
2. Селищному голові Панасенко Л.М. разом з постійними депутатськими комісіями селищної ради, працівниками селищної ради спрямувати спільні зусилля на подолання недоліків, упущень та створення умов по забезпеченню стійкого соціально-економічного розвитку сіл та селищ селищної ради.
3. Інспектору з благоустрою, голові адміністративної комісії, разом з депутатами та членами виконавчого комітету селищної ради забезпечити наведення належного санітарного стану в населених пунктах територіальної громади.
4. Головному бухгалтеру селищної ради не допускати виникнення дебі¬торської та кредиторської заборгованості, нецільового використання бюджетних ко¬штів, своєчасно виносити питання щодо вільних залишків у селищній раді.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

Селищний голова Л.М.Панасенко

Додатки :

Звіт селищного голови