Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ КРАСНОТОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ « ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ЗІ СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОТОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ »

07.05.2019

Виконком Красноторської селищної ради повідомляє про проведення громадського обговорення проекту рішення Красноторської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Красноторської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Даний проект рішення розроблено з метою забезпечення доходної частини селищного бюджету та приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України.
Підставою для розробки проекту є ст. 7, п. 10.3 ст. 10, п. 12.3 ст. 12, п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України; Постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», п. 24 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Запропонований для розгляду проект регуляторного акта визначає ставки та пільги із сплати земельного податку на території Красноторської селищної ради.
Ознайомитись з проектом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Красноторської селищної ради https://krasnotorska.silrada.org в розділі «Оголошення».
Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі до 17-00 03.06.2019 року за адресою розробника: вул.Бєлгородська,97 смт.Красноторка м.Краматорськ, 84395 або в електронному вигляді на e-mail: krasnotorskiysovet@ukr.net. Контактний телефон +380(626 44-31-43).
Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном:
44-31-43.
Відповідальна особа – інспектор – землевпорядник Красноторської селищної ради Болотов С.І.
Публічне громадське обговорення проекту рішення селищної ради відбудеться 07.06.2019 о 14.00 годині, в залі засідань Красноторської селищної ради (2-й поверх, зал засідань) за адресою: вул.Бєлгородська,97 смт.Красноторка м.Краматорськ.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.
Запрошуємо громадськість та експертів прийняти участь у вищезазначеному заході.

Виконком Красноторської селищної ради