Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

Постійні комісії

Положення про постійні комісії

Красноторської селищної ради VІІ скликання

З питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян

1. Голова комісії Заратуй

Олег Петрович

депутат виборчого округу № 2

 

2. Заступник голови Скворцова

Світлана Іванівна

депутат виборчого округу № 12
3. Секретар комісії Андрюхіна

Людмила Герхардасівна

депутат виборчого округу № 15
4. Член комісії Шостак

Галина Сергіївна

депутат виборчого округу № 10
5. Член комісії Авдєєва

Людмила Юріївна

депутат виборчого округу № 6
6. Член комісії Маматов

Іван Миколайович

депутат виборчого округу № 20

З питань житлово-комунального хазяйства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин

1. Голова комісії Крамський

Володимир Іванович

депутат виборчого округу № 5

 

2. Заступник голови Чеснокова

Тетяна Микитівна

депутат виборчого округу № 7

 

3. Секретар комісії Стефанишина

Марина Олександрівна

депутат виборчого округу № 25
4. Член комісії Щербина

Сергій Вікторович

депутат виборчого округу № 16
5. Член комісії Крайній

Леонід Миколайович

депутат виборчого округу № 1
6. Член комісії Айдінов

Ільдар Біналійович

депутат виборчого округу № 26

З   питань   торгівлі,   освіти,   охорони   здоров’я, соціального захисту  населення, молодіжної  політики, культури, фізкультури та спорту

1. Голова комісії Сагайдачна

Галина Анатоліївна

депутат виборчого округу № 23

 

2. Заступник голови Шкарупа

Валентина Володимирівна

депутат виборчого округу № 4

 

3. Секретар комісії Єльчева

Людмила Георгіївна

депутат виборчого округу № 21
4. Член комісії Аннабердієва

Тетяна Миколаївна

депутат виборчого округу № 8
5 Член комісії Астахова

Тетяна Вікторівна

депутат виборчого округу № 18
6 Член комісії Вовченко

Надія Павлівна

депутат виборчого округу № 19
7 Член комісії Азарянц

Наталія Григорівна

депутат виборчого округу № 14

З   питань  планування,   бюджету,   фінансів   та соціально-економічного розвитку селищ,  приватизації та  комунальної власності 

1. Голова комісії Санжура

Віроніка Сергіївна

депутат виборчого округу № 9
2. Заступник голови Неведрова

Олександра Геннадіївна

депутат виборчого округу № 13
3. Секретар комісії Сафонов

Микола Васильович

депутат виборчого округу № 24
4. Член комісії Алексеєв

Остап Володимирович

депутат виборчого округу № 17
5 Член комісії Стефанишина

Лілія Олександрівна

депутат виборчого округу № 22