Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

Постійні комісії

Положення про постійні комісії

Красноторської селищної ради VІІ скликання

З питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян

1.Голова комісіїЗаратуй

Олег Петрович

депутат виборчого округу № 2

 

2.Заступник головиСкворцова

Світлана Іванівна

депутат виборчого округу № 12
3.Секретар комісіїАндрюхіна

Людмила Герхардасівна

депутат виборчого округу № 15
4.Член комісіїШостак

Галина Сергіївна

депутат виборчого округу № 10
5.Член комісіїАвдєєва

Людмила Юріївна

депутат виборчого округу № 6
6.Член комісіїМаматов

Іван Миколайович

депутат виборчого округу № 20

З питань житлово-комунального хазяйства, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища, агропромислового комплексу та регулювання земельних відносин

1.Голова комісіїКрамський

Володимир Іванович

депутат виборчого округу № 5

 

2.Заступник головиЧеснокова

Тетяна Микитівна

депутат виборчого округу № 7

 

3.Секретар комісіїСтефанишина

Марина Олександрівна

депутат виборчого округу № 25
4.Член комісіїЩербина

Сергій Вікторович

депутат виборчого округу № 16
5.Член комісіїКрайній

Леонід Миколайович

депутат виборчого округу № 1
6.Член комісіїАйдінов

Ільдар Біналійович

депутат виборчого округу № 26

З   питань   торгівлі,   освіти,   охорони   здоров’я, соціального захисту  населення, молодіжної  політики, культури, фізкультури та спорту

1.Голова комісіїСагайдачна

Галина Анатоліївна

депутат виборчого округу № 23

 

2.Заступник головиШкарупа

Валентина Володимирівна

депутат виборчого округу № 4

 

3.Секретар комісіїЄльчева

Людмила Георгіївна

депутат виборчого округу № 21
4.Член комісіїАннабердієва

Тетяна Миколаївна

депутат виборчого округу № 8
5Член комісіїАстахова

Тетяна Вікторівна

депутат виборчого округу № 18
6Член комісіїВовченко

Надія Павлівна

депутат виборчого округу № 19
7Член комісіїАзарянц

Наталія Григорівна

депутат виборчого округу № 14

З   питань  планування,   бюджету,   фінансів   та соціально-економічного розвитку селищ,  приватизації та  комунальної власності 

1.Голова комісіїСанжура

Віроніка Сергіївна

депутат виборчого округу № 9
2.Заступник головиНеведрова

Олександра Геннадіївна

депутат виборчого округу № 13
3.Секретар комісіїСафонов

Микола Васильович

депутат виборчого округу № 24
4.Член комісіїАлексеєв

Остап Володимирович

депутат виборчого округу № 17
5Член комісіїСтефанишина

Лілія Олександрівна

депутат виборчого округу № 22