Красноторська селищна рада

смт. Красноторка, Донецької області

  • (0626) 44-31-43

Чи потрібен мешканцям громади додатковий рейсовий маршрут?

01.08.2019

Одним з пріоритетних напрямів діяльності селищної ради є забезпечення соціальних потреб населення громади. Тому Красноторською селищною радою докладається максимум зусиль для проведення додаткового маршруту рейсового автобусу 7-а сполученням «Соц. місто-Малотаранівка».
Одним із умов, виставлених дорожньою службою поліції, для запуску рейсу 7-а є організація безпечного переміщення громадян селищ, шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків і обладнання для регулювання швидкості транспортного руху.
Станом на 26 липня поточного року селищною радою нарешті були виконанні усі підготовчі роботи для запуску нового маршрутного автобусу та за бюджетні кошти встановлені дорожні знаки і пристрої примусового зниження швидкості («лежачі поліцейські»), що сповільнюють автомобільний рух.
Але, в ніч з 27 на 28 липня, невідомим особами було пошкоджено дорожні знаки по вул. Бєлгородська (сел. Красноторка) та викрадені секції «лежачих поліцейських».

Img 2491 Img 2492

В результаті даного акту вандалізму запуск маршруту 7-а сполученням «Соц. місто-Малотаранівка» ВІДКЛАДАЄТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ СТРОК, адже повторне виділення коштів на заміну пошкодженого обладнання бюджетом міста не передбачено.
За фактом крадіжки громадського майна розпочата кримінальна справа за ст. ст. 185, частини 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

До відома: за ст. 185, частини 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років;
Ст. 139 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, забруднення дорожнього покриття, а також ряду інших моментів, тягнуть за собою відповідальність – накладення штрафу на громадян у розмірі від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж у вигляді громадських робіт на строк від тридцяти до сорока годин.

Селищна рада звертається до всіх не байдужих, хто має будь-які відомості про осіб, що вчинили дане правопорушення надати інформацію за телефоном (0626) 44-31-43 або на особистому прийомі селищного голови (каб. 1 2 поверх селищної ради).